Leasing pracowników z Ukrainy

Leasing Pracowników z Ukrainy

Chcesz dynamicznie zarządzać zasobami ludzkimi w Twoim przedsiębiorstwie? Zależy Ci, aby dostosowywać zapotrzebowanie na liczbę pracowników oraz koszty z tym związane, do okresów wzmożonej ilości pracy? Leasing pracowników z Ukrainy to doskonały pomysł dla Twojego biznesu. Zdecyduj się na to rozwiązanie, jeśli  potrzebujesz większej elastyczności i chcesz w sposób kontrolowany dokonywać rotacji pracowników w swoim przedsiębiorstwie.

Leasing pracowników jest usługą polegającą na zatrudnieniu przez WorkPlus pracowników i oddelegowaniu ich do pracy w firmie klienta. Wynajem pracowników tymczasowych za pośrednictwem Agencji WorkPlus (inaczej też leasing pracowniczy), daje Ci także szereg dodatkowych korzyści i umożliwia zatrudnienie takiego pracownika w swojej firmie bez konieczności nawiązywania z nim bezpośredniego stosunku prawnego. Jak to możliwe? To my zajmujemy się wszelkimi formalnościami z tym związanymi.  

Zobacz, co zyskujesz, współpracując z Agencją Pracy WorkPlus:

  • Oszczędzasz czas – odpowiadamy nie tylko za rekrutację pracowników, ale także za załatwienie wszelkich niezbędnych formalności związanych z zatrudnianiem do pracy tymczasowej.
  • Oszczędzasz pieniądze – dzięki takiej formie zatrudnienia możesz podpisywać dowolną liczbę umów na czas określony, a wynagrodzenie w przypadku ewentualnej choroby pracownika wypłaca WorkPlus. Krótsze są też okresy wypowiedzeń w porównaniu do “tradycyjnych” umów o pracę a archiwizacją dokumentów pracowniczych po zakończeniu współpracy również zajmuje się agencja zatrudnienia.
  • Elastyczność i wygoda – stworzymy dla Ciebie specjalną bazę kandydatów, która będzie dedykowana konkretnemu projektowi. Dodatkowo, zatrudniając dowolną liczbę pracowników za pośrednictwem WorkPlus, otrzymasz tylko jedną fakturę, bez konieczności wykonywania wielu przelewów samodzielnie.